Świąteczno-noworoczne życzenia od Triathlonu Przechlewo

1024 727 GOODVALLEY Triathlon Przechlewo
  • 0

Kochani Tribohaterzy i wszyscy sympatycy Triathlonu Przechlewo! Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam dużo zdrowia, radości i sukcesów. Niech nadchodzą…cy czas pozwoli Wam odpocząć‡ w gronie przyjaciół‚, bliskich i nabrać sił na podejmowanie triathlonowych (i nie tylko) wyzwań w 2017 roku!

Okres świąteczny to również czas podsumowań i planów na kolejny rok. Dziękujemy bardzo, że byliście z nami: za wszystkie sportowe przeżycia, chwile wzruszeń„ i radoś›ci oraz za Waszą niepowtarzalną energią™, którą w 2017 roku postanowiliś›my przekazać dalej. Do 31 grudnia 2016 czekamy na FB na Wasze głoy, na jaką formę wsparcia dla Zespoł‚u Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Powiatu Człuchowskiego przekażemy 5 zł z każdego pakietu startowego.

Trzymamy kciuki za wszystkie Wasze starty w nadchodzącym sezonie, za pokonywanie słaboś›ci, szlifowanie formy, osiąganie rekordów i szczęśliwe dobieganie do triathlonowej mety. Mamy nadzieję, że nowy rok przyniesie Wam wiele pozytywnych doś›wiadczeń, a w sierpniu wspólnie spotkamy się™ na jubileuszowej edycji Prime Food Triathlon Przechlewo.

Zespół Prime Food Triathlon Przechlewo