Reprezentacja Triathlonu Przechlewo w Poznaniu

446 588 GOODVALLEY Triathlon Przechlewo
  • 0

Do Prime Food Triathlon Przechlewo 2016 pozostał‚o jeszcze trochę™ czasu, ale już w ten weekend (22 – 24 lipca) w Poznaniu odbę™dzie się™ wielkie ś›wię™to triathlonu, czyli Enea Challenge Poznań 2016! Do stolicy Wielkopolski zjadą czołowi zawodnicy z cał‚ego ś›wiata i Polski, którzy powalczą… o mistrzowskie tytuł‚y i inne sportowe cele. W Poznaniu z pewnością nie zabraknie też przedstawicieli #Tripaki #Przechlewo!
Na specjalnie oznakowanym stoisku reprezentacja Prime Food Triathlon Przechlewo przygotuje dodatkowe atrakcje dla uczestników wydarzenia, zabawą w typowanie wyników na dystansie olimpijskim i sprinterskim oraz konkursową… ścianką™, dzię™ki której każdy bę™dzie mógł‚ zostać‡ #Tribohaterem. #Tripakowicze będą wspiera też swoim dopingiem wszystkich startują…cych w weekendowych zawodach.
W tym roku w dniach 3 – 4 września w Przechlewie rozegrane zostaną Mistrzostwa Enea Tri Tour na dystansie 56,5 km oraz 112,99 km. Dodatkowo rywalizacja bę™dzie się odbywał na dystansach indywidualnych: 112,99 km, 56,5 km i 28,25 km oraz na drużynowym dystansie 56,5 km. Organizatorzy Prime Food Triathlon Przechlewo zapowiadają… mnóstwo atrakcji dla wszystkich uczestników imprezy (m.in. w ramach projektu €ž#Tripaka #Przechlewo).
Do zobaczenia!