Reprezentacja Triathlonu Przechlewo w Poznaniu

446 588 Triathlon Przechlewo
  • 0

Do Prime Food Triathlon Przechlewo 2016 pozostało jeszcze trochę czasu, ale juĹź w ten weekend (22 – 24 lipca) w Poznaniu odbędzie się wielkie święto triathlonu, czyli Enea Challenge Poznań 2016! Do stolicy Wielkopolski zjadą czołowi zawodnicy z całego świata i Polski, ktĂłrzy powalczą o mistrzowskie tytuły i inne sportowe cele. W Poznaniu z pewnością nie zabraknie teĹź przedstawicieli #Tripaki #Przechlewo!
Na specjalnie oznakowanym stoisku reprezentacja Prime Food Triathlon Przechlewo przygotuje dodatkowe atrakcje dla uczestników wydarzenia – zabawę w typowanie wyników na dystansie olimpijskim i sprinterskim oraz konkursową ściankę, dzięki której każdy będzie mógł zostać #Tribohaterem. #Tripakowicze będą wspierać też swoim dopingiem wszystkich startujących w weekendowych zawodach.
W tym roku w dniach 3 – 4 września w Przechlewie rozegrane zostaną Mistrzostwa Enea Tri Tour na dystansie 56,5 km oraz 112,99 km. Dodatkowo rywalizacja będzie się odbywać na dystansach indywidualnych: 112,99 km, 56,5 km i 28,25 km oraz na druĹźynowym dystansie 56,5 km. Organizatorzy Prime Food Triathlon Przechlewo zapowiadają mnĂłstwo atrakcji dla wszystkich uczestnikĂłw imprezy (m.in. w ramach projektu „#Tripaka #Przechlewo”).
Do zobaczenia!