Prime Food Triathlon Przechlewo z dodatkowymi atrakcjami

887 588 Triathlon Przechlewo
  • 0

Konkursy kibicowania i typowania, strefa fitness, zabawy sportowe dla dzieci to tylko niektóre z wielu atrakcji, jakie czekają na kibiców podczas zbliżają…cego się Prime Food Triathlon Przechlewo 2016. Impreza będzie miał‚a również charytatywny wymiar, podczas niej odbę™dą się™: Dzień Krwiodawstwa, odsłona akcji #dobropowraca, akcja informacyjna Chojnickiego Banku Żywności czy zbiórka kilometrów w ramach akcji „€žNaszym celem pomaganie, poprzez rower i bieganie”.

Wielkie Świę™to triathlonu i dobrej zabawy odbę™dzie się nad jeziorem Końskim w dniach 3-4 wrześ›nia 2016. wspaniała rodzinna atmosfera oraz liczne atrakcje przycią…gną do Przechlewa setki zawodników i kibiców.

Kibicowanie z atrakcjami

Tradycyjnie w Przechlewie odbędzie się konkurs kibicowania. W tym roku będą mogli wziąćw nim udziać‚ nie tylko sympatycy triathlonu, ale również wolontariusze.

Wielu triathlonistów wyjeżdża z Przechlewa z niezapomnianymi wspomnieniami wł‚aśnie dzię™ki gorą…cemu dopingowi kibiców i wolontariuszy. W tym roku postanowiliśmy dodatkowo nagrodzić osoby zaangażowane w przygotowanie imprezy, które będą wspierać zawodników na trasie” – mówi Paweł Nowak, prezes zarzą…du firmy Prime Food i jeden z organizatorów. „Jestem przekonany, że żywioł‚owe wsparcie kibiców da Tribohaterom siłą i energią™ do pokonywania malowniczej, choć‡ wymagającej trasy oraz walki o jak najwyższe cele”“ – dodaje.

Zgłoszenia do konkursu kibicowania odbywają się™ drogą mailową (do 2.09.2016 pod adresem office@primefood.com.pl z dopiskiem „€žKonkurs kibicowania”). Podczas imprezy rozegrane zostaną również konkursy typowania wyników, w sobotę dla €žpołówki€ i w niedzielą dla  ćwiartki€, w których nagrodami będą rowery szosowe. Przed zawodami wszystkich uczestników rozgrzeje ekipa latają…cych papci Fly-Board.pl, która wykona efektowny pokaz na jeziorze Koń„skim. Nie zabraknie również pokazów zumby i atrakcji dla dzieci od Junior Football Academy Przechlewo. Tegoroczną nowością bę™dzie sobotnia strefa fitness przygotowana we współpracy z Fitness Club KaNaMa. Kibice będą mogli znaleźć w niej przyrządy do treningu funkcjonalnego i wziąć udział w konkursach z nagrodami.

Sportowe pomaganie

Podczas Prime Food Triathlon Przechlewo 2016 odbędzie się wiele charytatywnych inicjatyw. Jedną z nich bę™dzie niedzielny Dzień Krwiodawstwa przygotowany we współ‚pracy z Czł‚uchowskim Stowarzyszeniem Honorowych Dawców Krwi. Na terenie imprezy pojawią się również przedstawiciele Chojnickiego Banku Żywności oraz uczestnicy akcji #dobropowraca, polegają…cej na zbiórce sprzę™tu sportowego rzecz podopiecznych czł‚uchowskiego domu dziecka. Z kolei w zawodach sportowych nie zabraknie zawodników ZKS „žContra”€, którzy bę™dą „€žzbierać” kilometry w ramach akcji „€žNaszym celem pomaganie, poprzez rower i bieganie”€.

Każdy, kto w weekend 3-4 września odwiedzi Przechlewo będzie mógł zobaczyć na trasie ponad 800 Tribohaterów, miło spę™dzić‡ czas z rodziną i przyjaciół‚mi, a przy tym zrobić coć dobrego dla siebie i dla innych. Zapraszam wszystkich do wspólnego udział‚u w wielkim świę™cie triathlonu i dobrej zabawy. Gwarantujemy niezapomniane sportowe emocje i moc pozytywnych wrażeń” – dodaje Paweł Nowak z Prime Food.

Mistrzowskie zmagania

Zmagania indywidualne zostaną rozegrane na trzech dystansach: 112,99 km (tzw.”połówka”€), 56,5 km (tzw. „ćwiartka”€) oraz 28,25 km (czyli „sprint”€), a drużynowe na dystansie 56,5 km. W Przechlewie odbędą się także Mistrzostwa Enea Tri Tour, które pozwolą wył‚onić najlepszych zawodników tegorocznego sezonu triathlonowego. Start i meta zawodów zlokalizowane zostaną na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przechlewie. Etap pływacki bę™dzie rozgrywany na jeziorze Końskim, a etap kolarski na trasie Przechlewo -“ Rzeczenica. Całość zakończy bieg po okolicznej trasie. Szczegół‚y na temat Prime Food Triathlon Przechlewo można znaleźć też na fanpage’u Triathlon Przechlewo na portalu Facebook.