Tu i teraz w Sierakowie zostań Tribohaterem w Przechlewie – PROMOCJA!

1024 557 Triathlon Przechlewo
  • 0

Co łączy JBL Triathlon Sieraków i Prime Food Triathlon Przechlewo? Po raz kolejny bardzo dużo! Zapraszamy wszystkich na rozpoczęcie nowego sezonu cyklu Tri Tour, które odbędzie się w najbliższy weekend (27-28 maja 2017) w Sierakowie. W Krainie 100 Jezior po raz kolejny zamelduje się liczna ekipa #TRIpaka Przechlewo. Dzięki niej zawodnicy będą mogli skorzystać z wyjątkowej promocji startowej, konkursu na ściance i zabawy typowania z nagrodami.

Wyjątkowa promocja o nazwie „Tu i teraz w Sierakowie zostań Tribohaterem w Przechlewie” potrwa od 27 do 29 maja 2017. Będą mogli z niej skorzystać zawodnicy, którzy ukończą JBL Triathlon Sieraków 2017, czyli finisherzy dystansu 28,25 km, 56,5 km, 112,99 km lub sztafet na dystansie 112,99 km. Każdy z nich  będzie mógł skorzystać z pierwszego progu opłat startowych na Prime Food Triathlon Przechlewo 2017, niezależnie od tego, czy jego nazwisko widnieje już na liście startowej sierpniowej imprezy, czy dopiero się na niej pojawi. Wpisowe już od 110 zł!

REGULAMIN PROMOCJI MOŻNA ZNALEŹĆ TUTAJ: http://triathlonprzechlewo.pl/tu-i-teraz-w-sierakowie-zostan-tribohaterem-w-przechlewie-regulamin
O promocji będzie można dowiedzieć się dzięki ulotkom rozdawanym przez ekipę #TRIpaka w strefie finishera oraz na stoisku Prime Food Triathlon Przechlewo (strefie Prime Food), w której na zawodników i kibiców będą czekać również inne atrakcje. Do wygrania w konkursie i zabawie będą m.in. pakiety startowe na sierpniowe zawody.

Do zobaczenia w Sierakowie i na kolejnych imprezach cyklu Tri Tour!

Zapraszamy też do Przechlewa w dniach 26-27 sierpnia 2017. Na wszystkich #Tribohaterów czekają: sportowa rywalizacja w malowniczej okolicy, Klubowe Mistrzostwa Cyklu Tri Tour (szczegóły tutaj: http://triathlonprzechlewo.pl/triathlon/regulamin-i-oplaty/#klubowe-mistrzostwa-cyklu-tri-tour), niepowtarzalna atmosfera, najlepsi wolontariusze, moc dodatkowych atrakcji i wiele niezapomnianych atrakcji