Prime Food Triathlon Przechlewo po raz 5!

Goodvalley Triathlon Przechlewo 23-25.08.2019!

W czym właściwie tkwi fenomen rosnącej popularności tego wyczerpującego sportu? Wiadomo, że nie każdy może pozwolić sobie na udział w zawodach triathlonowych bo jest to sport wyczerpujący i wymagający długich przygotowań oraz bardzo dobrej kondycji fizycznej. Pomimo tego, z każdym rokiem na starcie staje coraz więcej zawodników. Podobnie jest z zawodami odbywającymi się w Przechlewie.

Zawody w Przechlewie od pierwszego startu w 2013 roku zdobywają oraz szerszą grupę sympatyków. Debiut Roku 2013 przyznany podczas zakończenia sezonu triathlonowego Gali xTRI w dniu 9 listopada 2013 oraz II miejsce w kategorii Impreza Roku przyznana podczas konferencji LOTTO 3 x TAK organizowanej przez Akademię Triathlonu w dniu 16 listopada 2013 roku.

Udział w triathlonie jest przeżyciem, a o jego ukończeniu marzy wielu zawodników-amatorów. Nie ma chyba takiej drugiej gminy w Polsce, gdzie znacząco wzrosła liczba osób amatorów chętnych do wzięcia udziału w tych zawodach. Triathlon jest atrakcyjnym sportem z wielu powodów. Co łączy triathlonistów? To silny charakter, wytrwałość i dążenie do wyznaczonego celu. Wytrwałość to cecha, która przydaje się również w życiu prywatnym. Niejeden triathlonista podkreślał, że od kiedy zaczął regularnie trenować kilka dyscyplin równocześnie, z większą otwartością podchodzi do problemów w codziennym życiu i jest elastyczniejszy w ich rozwiązywaniu.