Spotkaj i zapytaj Tribohatera w biurze zawodów

1024 474 Triathlon Przechlewo
  • 0

Chcecie dowiedzieć się więcej na temat startu w Prime Food Triatlon Przechlewo? Zastanawiacie się, jak dobrze ułożyć rzeczy w strefie zmian? Gdzie rozlokować się podczas startu z wody? Rozłożyć siły na poszczególne etapy? Jaki strój sprawdzi się w danych warunkach pogodowych? A może macie inne pytania, na które poszukujecie odpowiedzi?

Od piątku (25 sierpnia 2017) do soboty (26 sierpnia 2017) organizatorzy zapraszają debiutantów i pozostałych zawodników startujących w Przechlewie (chcących np. wymienić się doświadczeniami) do specjalnego punktu w biurze zawodów. Odbędzie się tam odsłona projektu „Ty startujesz – Tribohater radzi!”. W każdym z ww. dni jeden z Tribohaterów (doświadczonych uczestników Prime Food Triathlon Przechlewo 2017) będzie udzielał odpowiedzi na pytania innych zawodników. To doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej o specyfice zawodów w Przechlewie lub innych lokalizacjach, poznać triathlonowe ciekawostki, porozmawiać w sportowym gronie.

Przypominamy też, że przed każdymi zawodami w danym dniu odbędą się odprawy techniczne, na których będzie można dowiedzieć się więcej o trasie, strefie zmian etc.