PROMOCJA DLA PAR „ONA + ON”

1024 682 Triathlon Przechlewo
  • 0

Goodvalley Triathlon Przechlewo przygotowało wyjątkową ofertę zapisów na zawody specjalnie dla par. Każdy zawodnik lub zawodniczka zarejestrowana do zawodów triathlonowych w Przechlewie będzie mogła dokupić pakiet dla swojego partnera za połowę ceny!

Aby docenić aktywne sportowo pary i zachęcić do wspólnego startowania w Goodvalley Triathlon Przechlewo stworzona została dodatkowa kategoria „Ona + On”. Żeby zostać w niej sklasyfikowanym, zawodnicy muszą ukończyć zawody wspólnie, a różnica między nimi na każdym z punktów pomiarowych, nie może być większa niż 30 sekund. Oferta skierowana jest do par, które chcą razem spróbować swoich sił na trasie – w tej edycji każdy uczestnik może zakupić pakiet startowy dla swojej drugiej połówki o połowę taniej.

Udział w triathlonie to dla sportowca wielkie wydarzenie. Start i ukończenie tych zawodów razem z ukochaną osobą to jeszcze większe emocje i okazja do zacieśniania więzi. Na trasie można się wspierać, rozmawiać, motywować. To szansa, aby czerpać jeszcze więcej korzyści z uprawiania triathlonu.– mówi Paweł Nowak, Dyrektor Zarządzający Goodvalley Polska i współorganizator imprezy – Serdecznie zapraszam wszystkich pasjonatów sportu do Przechlewa, zaś szczególnie zachęcam, aby w gronie najbliższych połączyć start w zawodach z wypoczynkiem w malowniczej okolicy  – dodaje.

Dajemy szansę, by tą pasję realizować we dwoje i razem wystartować w zawodach. Jesteśmy pewni, że dzielenie wrażeń na trasie Goodvalley Triathlon Przechlewo to wyjątkowa atrakcja oraz dodatkowa motywacja dla zakochanych. Nawet jeśli para reprezentuje różny poziom sportowy będzie istniała możliwość pomagania sobie w trakcie zawodów i wzajemnego dopingowania – na każdym etapie zawodów będzie okazja do różnych form wsparcia. Do każdej zachęcamy i wierzymy, że przyniesie oczekiwane efekty.

Promocja „Ona + On” obowiązuje wyłącznie na dystansie 56,5 km – popularnej „ćwiartce”.

Promocja „Ona + On” obowiązuje wyłącznie na dystansie 56,5 km – popularnej „ćwiartce”.
To już VI edycja Goodvalley Triathlon Przechlewo. 25 i 26 sierpnia 2018 roku triathloniści będą rywalizować na jednym z trzech dystansów indywidualnych (28,25 km, 56,5 km i 112,99 km) oraz jednym dystansie drużynowym (56,5 km). Do startu na najkrótszym dystansie dopuszczeni zostaną również zawodnicy w wieku 16-17 lat. Tradycyjnie, organizatorzy planują również akcje charytatywne oraz moc pozasportowych atrakcji.