Kompleksowo wspierają Tribohaterów

1024 682 Triathlon Przechlewo
  • 0

Hotel Aubrecht, WESTPOL-TEEUWISSEN Sp. z o.o, Cisowianka, Lester Holding, Telmax Człuchów, Arka-Druk, Darpol, Inwestel, PolonisDRUK, Sarris Darm, Scandagra, Stec Karton, Superkajak, TIERPARTNER, Top Nasiona, FoodCare – to firmy, które dołączyły do grona partnerów i sponsorów imprezy Goodvalley Triathlon Przechlewo 2022. Wspólnie z głównym sponsorem Goodvalley oraz partnerami imprezy Gminą Przechlewo oraz Starostwem Powiatowym w Człuchowie będą oni wspierać Tribohaterów swoim zaangażowaniem, ofertą dodatkowych atrakcji, a w wielu przypadkach – upominkami i nagrodami.

Zaangażowanie partnerów to mocne wsparcie dla Tribohaterów, jak i samych organizatorów. Tak liczne grono cieszy, zwłaszcza, że zdecydowana większość z nich należy do triathlonowej rodziny od kilku edycji. Wielu z nich regularnie decyduje się też wystawiać w zawodach swoich reprezentantów.

Jesteśmy dumni, że wspólnie z zawodnikami, kibicami, wolontariuszami, a także wspierającymi imprezę instytucjami, organizacjami i firmami możemy przeżywać  w tym roku dziewiątą edycję zawodów. Do zobaczenia! Goodvalley Triathlon Przechlewo!