#Tribohaterzy przygotowani do startu

969 545 Triathlon Przechlewo
  • 0

Okoł‚o 30 uczestników z Koszalina i Trójmiasta, Przechlewa (i okolic) wzi곂o udział‚ w sobotnim Koleleżeńskim Treningu Triathlonowym przed Prime Food Triathlon Przechlewo 2016. Pomimo deszczowej aury, uczestnikom towarzyszyła pozytywna sportowa atmosfera. Zajecia poprowadzili Radosł‚aw Gudaniec, zawodnik i trener klubu Triathlon Koszalin oraz triathlonistka Dorota Gudaniec.

Trasa skł‚adał‚a się™ z 1,5 km pł‚ywania, 40 km jazdy na rowerze oraz 10 km biegu. Wszyscy uczestnicy, którzy pokonali jeden lub kilka etapów zmagań, mogli czuć się™ #Tribohaterami.

Zabawa i integracja

Koleleżeń„ski Trening Triathlonowy był‚ dla zawodnikółw okazją… do integracji z delikatną… nutą rywalizacji. Wszyscy uczestnicy, jak na #Tribohaterów przystał‚o, wykazali się™ dużą… determinacją, prawdziwym charakterem i dobrymi czasami” mówił‚ trener Radosł‚aw Gudaniec. “Po takich Treningach, jak sobotni, zawodnicy z pewnością będą dobrze przygotowani do wrześ›niowego startu. Życzę im, by ich forma rosł‚a i mieli oni udany sezon” dodał‚ Radosł‚aw Gudaniec, który prowadząc Trening, przygotowywał się również do startu w zawodach w USA.

Wydarzenie zakończyło się wspólnym grillowaniem, podczas którego zawodnicy mogli odpocząć po wysił‚ku, podzieli się swoimi doś›wiadczeniami i wreżeniami z Treningu. Na uczestników czekał‚y niespodzianki, w tym pakiet startowy na Prime Food Triathlon Przechlewo 2016.

Prosto do celu

“Koleżeńskim Treningom zawsze towarzyszy wspaniał‚a sportowa atmosfera i nie inaczej był‚o w sobotę. Bardzo nas to cieszy, ponieważ chcemy motywować jak największą liczbę osób do rozwijania swojej sportowej pasji. Taki trening to doskonała okazja do podjęcia ostatecznej decyzji i dołą…czenia do grona ok. 650 #Tribohaterów zarejestrowanych na wrześ›niowe zawody“” mówił‚ Paweł‚ Nowak, prezes zarzą…du Prime Food, współorganizator wydarzenia.

Prime Food Triathlon Przechlewo odbę™dzie się™ w dniach 3-4 września 2016. Zawodnicy będą rywalizować na dystansach indywidualnych: 112,99 km, 56,5 km i 28,25 km oraz w sztafecie na dystansie 56,5 km. Podczas wydarzenia rozegrane zostaną… także Mistrzostwa Enea Tri Tour na dystansie 56,5 km oraz 112,99 km. Nowością będzie możliwość‡ startu osób w wieku 16-17 lat na dystansie 28,25 km. Organizatorzy zapewnią mnóstwo atrakcji dla wszystkich zawodników i kibiców (w ubiegłym roku był‚y to: konkurs kibicowania, koncerty, zawody sportowe i animacje dla dzieci, pokazy, akcje charytatywne i wiele innych atrakcji). W ramach projektu #Tripaka #Przechlewo zawodnicy mogą liczyć też na atrakcyjne oferty i rabaty od partnerów imprezy.

fot. Marek Łotysz