Dziękujemy!

921 554 Triathlon Przechlewo
  • 0

Kochani! Emocje po weekendzie jeszcze nie opadły, a atmosfera, ktĂłrą stworzyliście jeszcze długo pozostanie w naszej pamięci… 🙂

Chcemy bardzo, bardzo mocno podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji imprezy oraz współtworzyli jej niepowtarzalną, wyjątkową atmosferę.

W szczególności:

Wolontariuszom – bez Was i Waszego bezinteresownego zaangażowania, a często i poświęcenia Triathlon Przechlewo pozostałby tylko niezrealizowanym pomysłem. Dodatkowa energia, którą pomimo często wielogodzinnego wysiłku przekazywaliście swoim dopingiem zawodnikom, niejednemu pozwoliła złamać swoje słabości i ukończyć zawody.

Zawodnikom – za zaufanie, jakim nas obdarzyliście, wybierając udział w naszych zawodach. Po raz kolejny pokazaliście, jak można w duchu fair play, atmosferze szacunku i życzliwości rywalizować ze sobą oraz pokonywać własne granice.

Kibicom, mieszkańcom Przechlewa i okolic – byliście widoczni oraz słyszalni niemalże wszędzie. To dzięki Waszemu dopingowi i energii, atmosfera Triathlonu Przechlewo była i jest tak gorąca.

Władzom samorządowym, służbom: policji, pracownikom zarządu dróg, WOPR, służbom medycznym i strażakom – za wsparcie w realizacji naszego projektu, wyrozumiałość oraz pomoc w zabezpieczeniu przebiegu imprezy.

Współorganizatorom, sponsorom i partnerom: naszym partnerom z firmy Endu Sport oraz sponsorom i organizatorom cyklu Enea Tri Tour za merytoryczną pomoc oraz możliwość uczestnictwa w wyjątkowym cyklu imprez; firmom i podmiotom wspierającym organizację imprezy: Człuchowskiemu Stowarzyszeniu Honorowych Dawców Krwi, firmie Kayaks i Przechlewskiemu Kołu Kajakowemu, JFA Football Academy, sekcji TKKF Triathlon Koszalin, fitness klub KaNaMa z Chojnic, Bankowi Żywności z Chojnic za pomoc w realizacji oraz w rozwoju tego wyjątkowego projektu; sponsorom: siostrzanej firmie Poldanor, firmie Dat Schaub, Stec Karton, Lester Production, firmie Opak, Pepsi, piekarniom Bagietka i Zakrzewscy, sklepowi i serwisowi rowerowemu Rocek, za wszelką pomoc i pokazanie, jak partnerstwo i współpraca buduje wyjątkowe projekty.

Dziękujemy również wszystkim innym osobom oraz podmiotom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do realizacji projektu Triathlon Przechlewo 2016 (również w ramach inicjatywy #Tripaka #Przechlewo).

Dziękujemy za Wasze zaangaĹźowanie! KaĹźdy z Was pokazał charakter prawdziwego #Tribohatera! 🙂

Mamy nadzieję, że zobaczymy się z Wami wszystkimi w przyszłym sezonie i znów zakończymy polski sezon triathlonowy w wielkim stylu! Już dziś zapraszamy do udziału w jubileuszowej piątej edycji imprezy, bazującej na doświadczeniach lat poprzednich, ale i pełnej nowych pomysłów i niespodzianek. Dołożymy wszelkich starań, aby była ona dla nas wszystkich kolejnym wyjątkowym przeżyciem.

Do zobaczenia za rok 😉

Zespół organizacyjny Prime Food Triathlon Przechlewo