Prime Food Triathlon Przechlewo po raz 5!

Zapraszamy na niezwykle widowiskowe zawody V edycję Prime Food Triathlon Przechlewo 26-27.08.2017.

W czym właściwie tkwi fenomen rosną…cej popularnoś›ci tego wyczerpującego sportu? Wiadomo, że nie każdy może pozwolić sobie na udział w zawodach triathlonowych bo jest to sport wyczerpują…cy i wymagający długich przygotowań oraz bardzo dobrej kondycji fizycznej. Pomimo tego, z każdym rokiem na starcie staje coraz więcej zawodników. Podobnie jest z zawodami odbywają…cymi sięw Przechlewie.

Zawody w Przechlewie od pierwszego startu w 2013 roku zdobywają oraz szerszą grupę sympatyków. Debiut Roku 2013 przyznany podczas zakoń„czenia sezonu triathlonowego Gali xTRI w dniu 9 listopada 2013 oraz II miejsce w kategorii Impreza Roku przyznana podczas konferencji LOTTO 3 x TAK organizowanej przez Akademię Triathlonu w dniu 16 listopada 2013 roku.

Udział w triathlonie jest przeżyciem, a o jego ukoń„czeniu marzy wielu zawodników-amatorów. Nie ma chyba takiej drugiej gminy w Polsce, gdzie znaczą…co wzrosł‚a liczba osób amatorów chętnych do wzię™cia udział‚u w tych zawodach. Triathlon jest atrakcyjnym sportem z wielu powodów. Co łą…czy triathlonistów? To silny charakter, wytrwaść i dążenie do wyznaczonego celu. Wytrwałość to cecha, która przydaje się również w życiu prywatnym. Niejeden triathlonista podkreślał‚, że od kiedy zaczął regularnie trenować kilka dyscyplin równocześ›nie, z większą otwartością podchodzi do problemów w codziennym życiu i jest elastyczniejszy w ich rozwiązywaniu.

To co cechuje zawody w Przechlewie, to oprócz zmagań sportowych zawodnicy i ich rodziny spotkają się z serdecznością lokalnych mieszkańców, z zaangażowanymi i oddanymi wolontariuszami, z niepowtarzalną atmosferąoraz z piękną … scenerią Kaszub. Serdecznie zapraszamy!

Poniżej ocena ostatniej edycji zawodów z roku 2016 na portalu Lepszytriathlon.pl.
https://docs.google.com/forms/d/1iA0cTgUrJ1LRWopbe0CQwuSxELu8SlCS1JNWarTYcTU/viewanalytics

Co zobaczymy zatem w ostatnich

sierpniowych dniach w Przechlewie?

26 sierpień 2017 r.

dystans 112,99 km oraz  dystans 28,25 km

27 sierpień 2017 r.

dystans 56, 5 km oraz sztafety na dystansie 56,5 km