Walentynkowe vouchery czekają!

725 509 GOODVALLEY Triathlon Przechlewo
 • 0

Informujemy, że od 3 do 13 lutego 2017 każdy chętny może opłacić start ukochanego zawodnika/zawodniczki na dowolnym dystansie Prime Food Triathlon Przechlewo 2017. To dobra okazja, by podzielić się swoją pasją z drugą osobą, sprawić jej miłą niespodziankę lub zaplanować wspólny urlop podczas sierpniowej imprezy.

Instrukcja dla osób, które chcą opłacić voucher:

 1. Wybierz odpowiednie zawody/dystans i zapoznaj się z ich regulaminem.
 2. Kliknij „rejestracja”, zapisz się na odpowiednie zawody/dystans z podaniem Twoich danych startowych i opłać start/voucher do 13 lutego 2017.
 3. Napisz do nas na ela.guentzel@primefood.com.pl (tel. 606 902 782) z informacją o tym, który dystans wybrałeś i komu chcesz sprawić niespodziankę (imię i nazwisko). Jeśli chcesz, aby na voucherze znalazło się zdjęcie ukochanej osoby – załącz je do wiadomości.
 4. Po kontakcie mailowym niezwłocznie otrzymasz od nas Walentynkowy voucher dla ukochanej osoby oraz instrukcję zapisów dla niej (na odwrocie). Voucher możesz wydrukować lub przekazać zawodnikowi w formie PDF.
 5. Po kontakcie ze strony obdarowanego zawodnika/zawodniczki w ciągu 14 dni zostanie on/ona zamieniony/a z Tobą na liście startowej.
 6. Pamiętaj, że ostateczne zamknięcie listy startowej nastąpi w dniu 18 sierpnia 2017 o godz. 20:00.

Instrukcja dla osób, które chcą wykorzystać voucher:

 1. Wejdź na stronę http://www.triathlonprzechlewo.pl, zapoznaj się z regulaminem imprezy (odbywającej się w dniach 26-27 sierpnia 2017) i przydatnymi informacjami startowymi.
 2. Kliknij „rejestracja” i zapisz się na odpowiednie zawody/dystans (podane na odwrocie).
 3. Zignoruj link do płatności online i skontaktuj się z nami bezpośrednio: ela.guentzel@primefood.com.pl, wpisując temat „Walentynkowy voucher na start w Prime Food Triathlon Przechlewo”, a w treści maila Twoje imię i nazwisko.
 4. Po otrzymaniu maila w ciągu 14 dni potwierdzimy Twój udział w imprezie.
 5. Ostateczne zamknięcie listy startowej nastąpi w dniu 18 sierpnia 2017 o godz. 20:00.