Tu i teraz w Poznaniu zostań Tribohaterem w Przechlewie – PROMOCJA!

784 588 GOODVALLEY Triathlon Przechlewo
  • 0

Już w najbliższy weekend (24-25 czerwca 2017) #TRIpaka Przechlewo pojawi się na jednej z największych imprez triathlonowych w kraju – Challenge Poznań 2017! Z tej okazji dla #Tribohaterów ze stolicy Wielkopolski planujemy: specjalną promocję startową, konkurs zdjęciowy na ściance oraz zabawę typowania z nagrodami.

Wyjątkowa promocja o nazwie „Tu i teraz w Poznaniu zostań Tribohaterem w Przechlewie” potrwa od 24 do 25 czerwca 2017. Będą mogli skorzystać z niej wszyscy zawodnicy, którzy ukończą Challenge Poznań 2017 (na dowolnym dystansie) i zapiszą się na Prime Food Triathlon Przechlewo 2017 za pośrednictwem strony www. Każdy z finisherów będzie mógł skorzystać z pierwszego progu opłat startowych niezależnie od tego, czy jego nazwisko widnieje już na liście startowej sierpniowej imprezy, czy dopiero się na niej pojawi. Wpisowe już od 110 zł!

REGULAMIN PROMOCJI MOŻNA ZNALEŹĆ TUTAJ:
http://triathlonprzechlewo.pl/tu-i-teraz-w-poznaniu-zostan-tribohaterem-w-przechlewie-regulamin/

Więcej na ten temat będzie można dowiedzieć się dzięki ulotkom rozdawanym przez ekipę #Tripaka Przechlewo w strefie finishera, na terenie imprezy oraz (w sobotę 24.06.2017) na stoisku Prime Food Triathlon Przechlewo (strefie Prime Food). Z kolei do wygrania w sobotnim konkursie i zabawie na stoisku będą m.in. pakiety startowe na sierpniowe zawody w Przechlewie!

Do zobaczenia w Poznaniu!  🙂

Zapraszamy też na V edycję Prime Food Triathlon Przechlewo! W dniach 26-27 sierpnia 2017 #Tribohaterzy mogą liczyć na: wspaniałą sportową rywalizację w przepięknej scenerii, wyjątkową atmosferę, Klubowe Mistrzostwa Cyklu Tri Tour (szczegóły tutaj: http://triathlonprzechlewo.pl/triathlon/regulamin-i-oplaty/#klubowe-mistrzostwa-cyklu-tri-tour), najlepszych wolontariuszy i wiele dodatkowych atrakcji.