Tribohaterowa poMOC na start

844 576 GOODVALLEY Triathlon Przechlewo
  • 0

Jubileuszowa edycja Prime Food Przechlewo 2017 będzie wyjątkowa pod wieloma wzglę™dami: wakacyjnym terminem, charytatywną akcją na rzecz Zespoł‚u Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Powiatu Człuchowskiego oraz mnóstwem niespodzianek dla zawodników i kibiców. A wszystko to w atmosferze przyjaźni, doskonałej organizacji i sportowej rywalizacji na najwyższym poziomie.

Triathlon w Przechlewie to impreza wyjątkowa. Tribohaterem może zostać‡ tutaj każdy, kto ma w sobie pasję i wolę walki. Dodatkową motywację stanowi możliwość zakoń„czenia sezonu w sportowym gronie i rywalizacji z najlepszymi zawodnikami. W ostatnich sezonach czołówka polskiego triathlonu (na czele z Agnieszką Jerzyk, Łukaszem Kalaszczyń„skim czy Kacprem Adamem) chętnie odwiedzała Przechlewo. Znanych triathlonowych nazwisk nie powinno zabraknąć też w 2017 roku. Sukcesy czterech poprzednich edycji i pozytywne opinie uczestników motywują organizatorów do jeszcze bardziej intensywnej pracy nad przygotowaniem i organizacją jubileuszowych zawodów.

„Wykorzystują…c nasze dotychczasowe doświadczenia oraz zupeł‚nie nowe pomysły, chcemy przygotować doskonałe zawody, które będą dla uczestników niezapomnianym przeżyciem i przypieczętują pozycję Przechlewa na triathlonowej mapie Polski” – mówi Paweł Nowak, prezes zarzą…du firmy Prime Food i współ‚organizator imprezy. „W 2016 roku na starcie stanęło tutaj ponad 700 Tribohaterów i mamy nadzieję™, że podczas jubileuszowej edycji bę™dzie ich równie tyle, a nawet wię™cej. Warto również, dodać‡, że w tym roku 5 zł od każdego wpisowego przeznaczymy na Zespół Placówek Opiekuń„czo-Wychowawczych Powiatu Czł‚uchowskiego” – dodaje Paweł Nowak.

Pierwszy poziom opłat startowych na Prime Food Triathlon Przechlewo 2017 to: 110 zł za dystans 28,25 km, 180 zł za dystans 56,5 km, 240 zł za dystans 112,99 km oraz 300 zł za sztafety na dystansie 56,5 km. Opłaty startowe będą rosnąć wraz ze wzrostem liczby zapisanych osób (progi dla dystansów indywidualnych to do 100, 101-300 i 301-500 (700) zawodników oraz do 20, 21-60, 61-100 drużyn z dla sztafet). Do startu na najkrótszym dystansie zostaną dopuszczeni zawodnicy w wieku 16-17 lat. Areną etapu pływackiego będzie Jezioro Końskie, a trasa rowerowa oraz biegowa obejmą malownicze tereny gminy Przechlewo i okolic. Tradycyjnie zawodnicy i kibice będą mogli spodziewać się wielu ciekawych akcji zarówno przed, jak i w trakcie imprezy (m.in. koleżeń„skich treningów) w ramach projektu Tribohater – Tripaka Przechlewo.