Triathlon Przechlewo w nowej odsłonie!

960 960 GOODVALLEY Triathlon Przechlewo
  • 0

Będzie to rok zmian. Oczywiście na lepsze! Będzie nowa nazwa, nowe logo i jeszcze lepsza organizacja. Wszystko po to, by zagwarantować Wam nie tylko wydarzenie na najwyższym poziomie, ale też zaproponować coś nowego.

Szósta, tegoroczna edycja Prime Food Triathlon Przechlewo będzie wyjątkowa. Całe wydarzenie zmienia nazwę na… Goodvalley Triathlon Przechlewo, ponieważ główny sponsor, producent wysokiej jakości żywności bez dodatków, zmienił nazwę.

Jednak przy okazji zmiany nazwy i logo postanowiliśmy pójść o krok dalej. Od tego roku planujemy powiększyć atrakcje, które będą czekały na sportowców i ich rodziny. Będziemy najbardziej rodzinni ze wszystkich imprez triathlonowych! Obecnie pracujemy nad programem dla najmłodszych. Szczegóły ujawnimy już niedługo… Koniecznie zabierzcie je w sierpniu do Przechlewa na zakończenie Waszego sezonu triathlonowego i ich wakacji!

Nowe atrakcje są dla nas ważne, podobnie jak wszystkie kwestie techniczne. Z uwagą słuchamy wszystkich waszych opinii i z roku na rok staramy się poprawiać całą organizację. W tym roku organizacja techniczna powierzona została Sport Evolution – prawdziwym profesjonalistom w zakresie organizacji podobnych imprez sportowych. Wszystko zostanie  dopracowane w najmniejszym szczególe – by także w tym roku zagwarantować zawodnikom, kibicom, wolontariuszom i wszystkim uczestnikom Triathlonu Przechlewo wydarzenie na najwyższym poziome.

Sportowe zmagania podczas tegorocznej edycji Goodvalley Triathlon Przechlewo będą więc tradycyjnie obfitowały w mnóstwo emocji i pozytywnej energii. Atmosfera i doping kibiców będą, jak co roku, na najwyższym, poziomie. Liczymy, że jeszcze lepsza organizacja i nowe atrakcje przyciągną stałych bywalców, ale też nowych uczestników.