SZTAFETY RODZINNE „Goodvalley Tri Family”

1024 681 GOODVALLEY Triathlon Przechlewo
  • 0

Goodvalley Triathlon Przechlewo 2018 to będą najbardziej rodzinne zawody triathlonowe w Polsce. W ostatni weekend sierpnia, w Przechlewie, na sportowców i ich rodziny czekać będzie niezliczona ilość atrakcji. Jedną z nich będzie okazja do startu w wyjątkowej, rodzinnej sztafecie.

W pięknej okolicy na zakończenie sezonu triathlonowego i wakacji rywalizować będą nie tylko pasjonaci sportu i indywidualni uczestnicy, ale również całe rodziny. Sztafety rodzinne, w których wziąć udział mogą drużyny dwu lub trzyosobowe, to dobra zabawa i sportowe emocje oraz pomoc dla Domu Dziecka w Człuchowie – część kwoty pakietu startowego organizator przekaże na cele charytatywne. Rodzinne zmagania odbędą się w niedzielę, 26 sierpnia.
Wystartować w zawodach mogą zarówno duzi, jak i mali sportowcy zaawansowani bardziej oraz mniej. Do pokonania zależnie od wieku uczestników będzie od 25 do 50 metrów pływania, 800 – 1600 metrów kolarstwa i biegania. Dozwolone są pomoce pływackie, rowery trójkołowe oraz te na cztery koła. Wszystko to ze względu na rodzinny wymiar imprezy. W każdej drużynie co najmniej jedna osoba musi być pełnoletnia oraz jedna poniżej 16 roku życia. Najmłodszy uczestnik, jaki może być członkiem sztafety rodzinnej „GoodValley Tri Family” musi najpóźniej w dniu zawodów ukończyć 5 lat. Stawiamy podczas Triathlonu w Przechlewie na dobrą zabawę i mnóstwo pozytywnych emocji, dlatego powstały cztery wyjątkowe klasyfikacje drużynowe:

  • Najweselsza sztafeta
  • Najmłodsza sztafeta (suma wieku trzech osób z drużyny)
  • Najstarsza sztafeta (suma wieku trzech osób z drużyny)
  • Najlepiej przebrana sztafeta

Każdy finalista zawodów otrzyma pamiątkowy medal, a na zwycięzców poszczególnych kategorii czekać będą puchary i nagrody rzeczowe.

Rodzinnie, sportowo, z uśmiechem na ustach, to chyba najlepsze z połączeń, jakie można sobie wyobrazić. Chcemy promować aktywny wypoczynek w gronie najbliższych i dobrą zabawę. Sztafety rodzinne podczas Goodvalley Triathlon Przechlewo to okazja do pokazania najmłodszym, jak wspaniały jest sport i zdrowa rywalizacja, do spędzenia wolnego czasu w wyjątkowy – triathlonowy sposób oraz integracji. – mówi Paweł Nowak, Dyrektor Zarządzający Goodvalley Polska i współorganizator imprezy – Każdy będzie mógł spróbować swoich sił w wodzie, na rowerze lub ścieżce biegowej, doskonale bawić się na trasie, powalczyć w wyjątkowych klasyfikacjach dodatkowych oraz wesprzeć cel charytatywny, część każdej opłaty startowej zostanie bowiem przekazana na Dom Dziecka w Człuchowie – dodaje.

W zależności od wieku uczestnika dystans w poszczególnych dyscyplinach będzie zróżnicowany:
• I część zawodów: pływanie: dzieci do lat 7 – 25 metrów; dzieci starsze i dorośli 50 metrów
• II część zawodów: rower: dzieci do lat 7 – 0,5 mili (800 metrów); dzieci starsze i dorośli 1 mila (1600 metrów)
• III część zawodów: bieg: dzieci do lat 7 – 0,5 mili (800 metrów); dzieci starsze i dorośli 1 mila (1600 metrów)

Oprócz sportowych emocji i pozytywnych wrażeń start w zawodach to udział w charytatywnej zbiórce pieniędzy dla Domu Dziecka w Człuchowie.

Jeśli możemy dobrze się bawić i przy okazji pomóc potrzebującym, to nie wahamy się ani chwili. Mam nadzieję, że uda nam się maksymalnie wspomóc dzieciaki z Człuchowa, a wszystkim startującym zapewnić niezapomniane emocje i dobrą zabawę – komentuje Paweł Nowak.

Organizatorzy przewidzieli start maksymalnie pięćdziesięciu drużyn. Zachęcamy rodziny do zgłaszania się i z przyjemnością informujemy, że gdy przynajmniej jeden zawodnik sztafety zarejestrowany jest  na inny dystans podczas Goodvalley Triathlon Przechlewo drużyna opłaca jedynie 10 zł, które zostaje przekazane na cel charytatywny. To świetna okazja, by połączyć indywidualny udział z zawodach oraz spędzanie czasu z najbliższymi.

Zapisy i więcej szczegółów na stronie internetowej www.triathlonprzechlewo.pl.