System workowy – sprawdź, jak działa!

1024 682 GOODVALLEY Triathlon Przechlewo
  • 1

Uwaga zawodnicy!

Podczas Goodvalley Triathlon Przechlewo w strefie zmian na wszystkich dystansach w odróżnieniu od zawodów organizowanych w poprzednich latach został wprowadzony system workowy.

System workowy w skrócie:

Zawodnicy otrzymują w pakiecie startowym dwa worki.

Worek niebieski:

W worku niebieskim należy umieścić wszystko, co będzie potrzebne na etapie rowerowym, m.in. numer startowy, kask. Oklejony otrzymanym od organizatora numerem (naklejką) worek należy powiesić na wieszaku w miejscu zgodnym z numerem startowym. Buty rowerowe mogą być wpięte w pedały lub pozostawione w worku. Po wprowadzeniu roweru do strefy, kask należy umieścić w worku. Po zakończeniu pływania należy założyć go na głowę przed opuszczeniem przebieralni.

Worek czerwony:

W worku czerwonym należy umieścić cały zestaw przeznaczony na bieg. Oklejony otrzymanym od organizatora numerem (naklejką) worek należy powiesić na wieszaku w wyznaczonym miejscu. Po ukończeniu trasy kolarskiej zawodnik kieruje się do wieszaków z workami czerwonymi, gdzie podejmuje zestaw przygotowany na bieg. Buty rowerowe mogą pozostać wpięte w pedały. W każdym innym przypadku należy je wraz z kaskiem schować do właściwego worka.

UWAGA!

Po ukończeniu pływania i przebraniu, wszystkie rzeczy z etapu pływackiego należy umieścić w worku i pozostawić w oznaczonej strefie zrzutu. Przebieralnia będzie usytuowana pomiędzy stojakami na worki a strefą zrzutu. Podobna procedura obowiązuje w przypadku ukończenia etapu kolarskiego.

Organizator nie bierze odpowiedzialności za rzeczy pozostawione poza workiem.