Sport równa się zdrowie!

1024 682 GOODVALLEY Triathlon Przechlewo
  • 0

Udział w Goodvalley Triathlon Przechlewo daje ogromną satysfakcję, a przekroczenie mety to duży sukces bez względu na wynik. TriBohaterzy doskonale wiedzą, jak trudna jest walka z własnymi słabościami. Przedstawimy Wam jednak kogoś, kto dzielnie walczy każdego dnia, lecz nie o wynik, a o swoje życie.

Marcin to twardy zawodnik, mimo swoich dziewięciu lat. Sport ma we krwi – po tacie triathloniście. Marcin nie raz startował w zawodach, kopał piłkę jak szalony, nie rozstawał się z rowerem – śnieg i mróz brał dzielnie na dwa kółka, dojeżdżając do szkoły, nawet zimą. Pokonywanie własnych granic to zadanie, które wyznaczył sobie bardzo szybko. W zeszłym roku na jego drodze zjawił się niespodziewanie przeciwnik. Bez skrupułów wezwał go do walki. Przeciwnik najgorszy z możliwych, okrutny i uparty – guz pnia mózgu. Chłopiec, jak na jego bojową naturę przystało, bez wahania podjął wyzwanie i stanął twarzą w twarz z wrogiem. Obecnie jest w trakcie leczenia eksperymentalną terapią CED w Londynie, jednak jest to dość kosztowne. 

W tym roku wyciągamy nasze działa i pędzimy Marcinowi na pomoc. Chłopiec i jego bliscy codziennie udowadniają, że siła tkwi w rodzinie – a więc i my podążamy za ich przykładem. Całe wpisowe na zawody w kategorii TriFamily, czyli rodzinnej sztafety, przekażemy na leczenie Marcina. W Waszych rękach znajduje się szansa na realną pomoc! Trzeba tylko zebrać drużynę! Musi ona składać się wyłącznie z członków rodziny, w tym z co najmniej jednej osoby w wieku poniżej 16 lat i jednej osoby dorosłej. Mama, córka, brat, dziadek, kuzynka, czy wujek – wszyscy mile widziani! Zawody obejmują trzy etapy: pływanie, rower i bieg, a opłata startowa za cały zespół wynosi 50 zł. Gwarantujemy, że to będzie niezapomniana przygoda dla Was i Waszych bliskich, a Wasz aktywny udział w zawodach przybliży dzielnego Marcina do wygranej w jego własnym wyścigu. Nie wahajcie się – podzielcie się szczęściem!

Link do zapisów znajdziecie tutaj: https://bit.ly/2GDWR4Z