PROMOCJA DLA KLUBÓW

1024 682 GOODVALLEY Triathlon Przechlewo
  • 0

Goodvalley Triathlon Przechlewo przygotowało w tym roku promocję dla klubów. Drużyna to wspólne treningi, spędzanie wolnego czasu, dzielenie się wrażeniami z zawodów. To właśnie dla takich zaangażowanych sportowców jest nasza oferta specjalna! Czas na wspólny wyścig i zniżki grupowe – im większa drużyna, tym większy rabat na opłatę startową.

Grupowy start w zawodach to nie tylko okazja do klubowej rywalizacji, ale także sposób na budowanie więzi i integrację. Wspólny start to świetna okazja do integracji, zabawy, wzajemnego motywowania się przed i zdrowej rywalizacji w trakcie zawodów.

– Lubimy rywalizację, ale doceniamy też wsparcie i motywację płynącą od tych, którzy trenują razem z nami. Przygotowaliśmy promocję dla klubów, aby umożliwić start w Przechlewie zżytym ze sobą triathlonistom. Czekamy na sportowe grupy, bo wierzymy, że w drużynie siła – mówi Paweł Nowak, Dyrektor Zarządzający Goodvalley Polska i współorganizator imprezy. – Zawody w Przechlewie będą najbardziej rodzinną imprezą triathlonową w tym roku – dla każdego sportowca klub, grupa treningowa to niemalże druga rodzina. Mam więc nadzieję, że na liście startowej zobaczymy wiele zespołów, które skorzystają z naszej oferty i będą walczyć w klasyfikacji drużynowej – dodaje.

Im więcej osób liczyć będzie zapisana drużyna, tym większy rabat zostanie przyznany podczas zapisów. Grupowy udział w zawodach jest możliwy na każdym z trzech dystansów (28,25 km, 56,5 km i 112,99 km). Oprócz zmniejszenia opłaty startowej nawet o 25%, promocja dla klubów to także szansa na walkę o zwycięstwo i nagrody w dodatkowej kategorii – kategorii drużynowej. Aby zarejestrować swój team, należy zgłosić siebie i minimum czworo swoich znajomych zgodnie z procedurą opisaną w regulaminie. Na najlepszych na mecie czekają statuetki oraz nagrody rzeczowe.

Do udziału w promocji zapraszamy drużyny męskie, damskie oraz mieszane. Wyróżnione zostanie osiem najszybszych zespołów, oznacza to, że zawodnicy mierząc się z trasą w pojedynkę, walczą również o jak najlepszy rezultat końcowy swojego klubu. To dodatkowa motywacja i wielkie wyzwanie dla każdego sportowca. Jeden za wszystkich i wszyscy za jednego – podczas tegorocznej edycji Goodvalley Triathlon Przechlewo będzie okazja by obudzić w sobie ducha drużyny, zintegrować zespół i wspólnie przeżyć niezwykłą sportową przygodę.

Zachęcamy do wystartowania w Przechlewie razem ze swoimi znajomymi. To świetny sposób na wspólne spędzenie czasu oraz rywalizację zarówno drużynową jak i indywidualną. Szczegóły promocji, regulamin oraz tabela zniżek dostępna jest na stronie http://triathlonprzechlewo.pl/.

Goodvalley Triathlon Przechlewo to niepowtarzalna okazja na połączenie wypoczynku z udziałem w zawodach. 25 i 26 sierpnia 2018 roku triathloniści będą rywalizować na jednym z trzech dystansów indywidualnych (28,25 km, 56,5 km i 112,99 km) oraz jednym dystansie dedykowanym sztafetom (56,5 km). Do startu na najkrótszej trasie dopuszczeni zostaną również zawodnicy w wieku 16-17 lat, a kochający sport rodzice i ich pociechy mogą wziąć udziału w sztafecie rodzinnej na specjalnie przygotowanym dystansie. Tradycyjnie, organizatorzy planują również akcje charytatywne, rozmaite promocje dla zawodników oraz moc pozasportowych atrakcji.