Hotel Aubrecht dla Tribohaterów

1024 420 GOODVALLEY Triathlon Przechlewo
  • 0

Hotel Aubrecht Country SPA Resort z Koprzywnicy (zlokalizowany w bliskiej odległości od terenu zawodów) został hotelem partnerskim Prime Food Triathlon Przechlewo 2017. W ramach współpracy planowany jest szereg wspólnych akcji i promocji dla uczestników zawodów oraz hotelowych gości.

Wśród niespodzianek są m.in. pakiet dla wszystkich zawodników na hasło „Triathlon 2017” (1200 zł/2 osoby/2 doby) oraz dodatkowa oferta integracyjna dla firmowych sztafet. W ramach niej drużyny złożone z min. 4 Tribohaterów z danej firmy korzystającej z oferty hotelu, mogą liczyć m.in. na 15% rabat na start w zawodach. Z kolei wszystkie osoby, które zdecydują się na pakiet noclegowy, otrzymają w ramach niego atrakcyjne zniżki na noclegi i vouchery na usługi SPA & wellness. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć tutaj: http://hotelaubrecht.pl/triathlon-2017.

Hotel Aubrecht pojawi się również w strefie finishera zawodów, gdzie przygotuje moc relaksujących atrakcji dla Tribohaterów.

Z kolei na wszystkich, którzy będą odwiedzać Hotel Aubrecht w okresie przygotowań do zawodów, czekają gry integracyjne, a także wspólne treningi z ekipą #TRIpaka (podczas których będzie można wygrać m.in. zniżkowe vouchery na zawody).

Prime Food Triathlon Przechlewo i Hotel Aubrecht chcą także wspólnie promować gminę Przechlewo w innych regionach Polski.