Christmas Vouchers from mini tripaczka for tri heroes

723 510 Triathlon Przechlewo
 • 0

Organizers Przechlewo Prime Food Triathlon 2017 prepared vouchers for people who wants offer a great gift for your loved one. Between 16 and 22 December 2016 everyone can sponsor competitor/ competitors entrance fee  at any distance in  August professions.

Podczas Prime Food Triathlon Przechlewo 2017 na obdarowanego Tribohatera czekać będzie mini tripaczka (niespodzianka), którą… otrzymają również wszystkie osoby, które do dnia 22 grudnia 2016 zarejestrowały/zarejestrują się™ na zawody.

Jak €žprzygotować voucher z mini tripaczką…?

Instrukcja dla osób, które chcą… opłacić‡ voucher:

 1. Wybierz odpowiednie zawody/dystans i zapoznaj się z ich regulaminem.
 2. Kliknij “€žrejestracja:€, zapisz się na odpowiednie zawody/dystans z podaniem Twoich danych startowych i opłać start/voucher do 22 grudnia 2016.
 3. Napisz do nas na ela.guentzel@primefood.com.pl (tel. 606 902 782) z informacją o tym, który dystans wybrałeś› i komu chcesz sprawić‡ niespodziankę (imię™ i nazwisko).
 4. Po kontakcie mailowym niezwł‚ocznie otrzymasz od nas świą…teczny voucher dla osoby, której chcesz sprawić niespodziankę oraz instrukcję™ zapisów dla niej (na odwrocie). Voucher możesz wydrukować‡ lub przekazać‡ zawodnikowi w formie PDF.
 5. Po kontakcie ze strony obdarowanego zawodnika/zawodniczki w cią…gu 14 dni zostanie on/ona zamieniony/a z Tobą… na liś›cie startowej. Mini tripaczka bę™dzie czekać na niego do odbioru podczas zawodów.
 6. Pamię™taj, że ostateczne zamkniÄęcie listy startowej nastą…pi w dniu 18 sierpnia 2017 o godz. 20:00.

Instrukcja dla osób, które chcą wykorzysta voucher:

 1. Wejdź na stronę http://www.triathlonprzechlewo.pl, zapoznaj się z regulaminem imprezy (odbywającej się w dniach 26-27 sierpnia 2017) i przydatnymi informacjami startowymi.
 2. Kliknij “€žrejestracja”€ i zapisz się™ na odpowiednie zawody/dystans (podane na odwrocie).
 3. Zignoruj link do płatnoś›ci online i skontaktuj się™ z nami bezpoś›rednio: ela.guentzel@primefood.com.pl, wpisują…c temat “Świą…teczny voucher na start w Prime Food Triathlon Przechlewo”€, a w treści maila Twoje imię™ i nazwisko.
 4. Po otrzymaniu maila w cią…gu 14 dni potwierdzimy Twój udział w imprezie.
 5. Ostateczne zamknięcie listy startowej nastą…pi w dniu 18 sierpnia 2017 o godz. 20:00.
 6. Mini tripaczka (niespodzianka) bę™dzie czekać‡ na Ciebie do odbioru podczas zawodów.