Dziękujemy za piękny triathlonowy jubileusz!

1024 674 GOODVALLEY Triathlon Przechlewo
  • 0

Kochani!

Za nami jubileuszowe święto triathlonu i dobrej zabawy – Prime Food Triathlon Przechlewo 2017. W naszych nogach czujemy jeszcze wszystkie kilometry Tribohaterów startujących w Przechlewie, w uszach gorący doping wolontariuszy i kibiców, a w sercach moc niepowtarzalnej atmosfery. Niepowtarzalnej atmosfery, na którą mieliście wpływ WY i WASZE ZAANGAŻOWANIE!

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę:

Wolontariuszy – od pierwszej edycji, przez wszystkie kolejne, jesteście nieocenionym wsparciem dla organizatorów, zawodników i kibiców. Wasze bezinteresowne zaangażowanie, niesłabnąca z godziny na godzinę gotowość do działania i gorący doping („słyszalny” w całej Polsce) pobudzają do działania każdego, a przede wszystkim uczestników do przełamywania własnych barier i walki o najwyższe cele.

Zawodników – co roku licznie odwiedzacie Przechlewo razem z bliskimi, przyjaciółmi i nie inaczej było w tym roku. Zaprezentowaliście wspaniałą sportową formę, postawę i życzliwość, pokazując, że nie bez powodu wszyscy zasługujecie na miano prawdziwych Tribohaterów. Dziękujemy za zaufanie i każdą Waszą opinię!

Kibiców, mieszkańców Przechlewa i okolic – mamy wrażenie, że z roku na rok Wasza forma rośnie, przekładając się na unikalny klimat zawodów. Gorący doping, energia i pozytywne nastawienie przełożyły się na wyniki uczestników i wspaniałe wspomnienia, z którymi po raz kolejny wyjechali oni z Przechlewa.

Służb: policji, pracowników zarządu dróg, WOPR, Przechlewskiego Koła Kajakowego, służb medycznych i strażaków – za wsparcie i wyrozumiałość w organizacji bezpiecznej sportowej imprezy.

Władz samorządowych, współorganizatorów, sponsorów i partnerów – za przynależność do „rodziny Tribohaterów” i tworzenie wyjątkowego projektu, jakim od lat jest Prime Food Triathlon Przechlewo. Dziękujemy współorganizatorom za nieocenione wsparcie – Gminie Przechlewo i Endu Sport (będąc częścią ogólnopolskiego cyklu, mogliśmy przygotować prawdziwie mistrzowską imprezę). Dziękujemy również firmom i podmiotom wspierającym imprezę (w wielu przypadkach od kilku edycji): Axzon, Człuchowskiemu Stowarzyszeniu HDK, DAT-Schaub, DKMS, Fiabilis CG, Hotelowi Aubrecht Country SPA Resort, Junior Football Academy Przechlewo, LESTER Productions,  Medyczno-Społecznemu Zespołowi Szkół Policealnych w Chojnicach, Nadleśnictwu Niedźwiady, Natalii Drukarnia Etykiet,  Nikwax, Opak, OSiR Przechlewo, Piekarni Zakrzewski, Poldanor S.A., Prime Food Sp. z o.o., ROMGAZ, RON, Smart Pharma Sp. z o.o., Starostwu Powiatowemu w Człuchowie, Stec Kartony, Zespołowi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Człuchowie, MALAGA, Fabryce Uśmiechu. Dziękujemy też patronom medialnym, czyli portalom: 4run.pl, Sportnakaszubach.pl i Wysportowani-portal-kolarski.pl.

Podsumowując, dziękujemy wszystkim, którzy mieli wkład w przygotowanie, organizację i tworzenie klimatu tegorocznej imprezy, jak i jej poprzednich edycji. Cieszymy się, że to właśnie razem z WAMI mogliśmy przeżywać tak piękny jubileusz!

Jednocześnie mamy nadzieję, że w takim (a nawet liczniejszym) gronie będziemy kontynuować tak wspaniały sportowy projekt, jakim jest Prime Food Triathlon Przechlewo. Jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie przełoży się na organizację przyszłorocznych zawodów na „szóstkę”! 😉

Jesteśmy w kontakcie i… rozpoczynamy przygotowania do edycji 2018!

Zespół organizacyjny Prime Food Triathlon Przechlewo